پیام مشترک:

پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری بمناسبت فرارسیدن ایام سوگواری آخر ماه صفر

کد خبر : 1864224 مهر 1399اخبار 0
اسفندیار عشوری رییس شورای اسلامی شهر و عباس رجبی شهردار ساری در پیامی فرارسیدن سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) را تسلیت گفتند. به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری ساری متن پیام به این شرح است:
پیام رییس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری بمناسبت فرارسیدن ایام سوگواری آخر ماه صفر

بسمه تعالی

 

ايام آخر ماه صفر، سالروز رحلت حضرت رسول اكرم (ص)، شهادت امام حسن مجتبي(ع) و شهادت ولي نعمت همه ايراني ها حضرت امام رضا (ع) است. مردان بزرگي كه مشي آزادگي و گذشت و علم را در طول تاريخ به مردم آموختند و حق محوري و كسب رضايت خدا را سرلوحه زندگي خويش قرار دادند.

 

پيامبري كه پيام‌آور مهر و رحمتِ خداوند براي بندگاني بود كه جهل و ناداني دنيايشان را و زنگار ماديات، جان و روحشان را فراگرفته بود. اماماني كه الگوي صلح و گذشت و علم و منطق بودند و صاحبان آموزه هاي والاي انسانيت و بندگي خدا براي آيندگان شده اند.

 

امسال كه به دليل شيوع ويروس منحوس كرونا، امكان زیارت حضرت علي‌بن‌موسي‌الرضا(ع) براي هموطنان فراهم نيست، تلاش مي كنيم با صيقل روح و جان، در اين ايام سوگواري آخر ماه صفر، ابراز ارادت به ولي نعمت‌مان را همچون سال‌هاي گذشته برپا داريم.

 

اينجانبان، ضمن آرزوي قبولي سوگواري همه عزيزان در ماه‌های محرم و صفر، ايام رحلت حضرت اسطوره خلقت رسول اكرم(ص)، شهادت امام مهربانی‌ها امام حسن مجتبي(ع) و حضرت سلطان قلب‌ها علي‌بن‌موسي‌الرضا(ع) را به محضر حضرت ولي عصر(عج)، مقام معظم رهبري(مدّظلّه‌العالی) و همه هموطنان، خصوصاً شهروندان گرانقدر ساروي تسليت عرض مي نماييم و اميدواريم با شكست كامل ويروس كرونا، سال آينده همچون هميشه به عُتبه‌بوسي حضرتش نائل شده و در حريم آسماني امام دل‌ها ابراز ارادت كنيم.

         

                                                        اسفندیار عشوری                                         عباس رجبی

                                             رییس شورای اسلامی شهر ساري                              شهردار ساری 

 

 

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید