توسط طالبی سرپرست شهرداری ساری انجام شد:

تجلیل از یک‌عمر خدمت فرهنگی

کد خبر : 2534718 خرداد 1400اخبار 0
جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری باهدف ارج نهادن به خدمات شایسته «مرحوم عبدالحمید داراب» خَیِر بزرگ ساروی که سال‌های طولانی عمر خود را صرف خدمات‌رسانی فرهنگی به مردم این شهرکرد در دیدار با خانواده او از زحمات آن مرحوم قدردانی به عمل آورد.
تجلیل از یک‌عمر خدمت فرهنگی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری ساری، جواد طالبی سرپرست شهرداری مرکز مازندران عصر دوشنبه به همراه معاونان شهرداری با حضور در منزل مرحوم عبدالحمید داراب خَیِّر ساروی با خانواده وی دیدار و گفتگو کرد.

 

در این دیدار طالبی سرپرست شهرداری ساری، مرحوم داراب را نمونه‌ای از انسان برجسته و ماندگار دانست و خدمات وی به ساری را دمیدن روح تازه در کالبد شهر توصیف کرد.

 

وی بابیان اینکه شخصیت‌هایی مانند مرحوم داراب، جزء افتخارات شهر ساری هستند، افزود: گرامیداشت یاد، نام و خاطره‌ی آن‌ها وظیفه مدیران شهری است و باید به‌عنوان الگویی برازنده در ساری مطرح شوند.

 

در این دیدار دختر مرحوم داراب نیز با قدردانی از توجه ویژه سرپرست شهرداری ساری به مسائل فرهنگی و اجتماعی، حضور طالبی در رأس مدیریت شهری را فرصتی مغتنم برای مرکز استان به‌ویژه در حوزه فرهنگی و عمرانی دانست و گفت: خانواده داراب همیشه آماده هرگونه کمک و همکاری با شهرداری و مردم شریف ساری است.

 

در پایان، جواد طالبی سرپرست شهرداری ساری با اهدا تابلوی چهره مرحوم عبدالحمید داراب به خانواده ایشان، از تلاش‌های آن مرحوم در جهت ارتقا و اعتلای فرهنگی شهر ساری قدردانی کرد.

 

گالری تصاویر

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقدهای شایسته
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید